SNRTech Tıbbi Bilgi Sistemleri Yazılım, Danışmanlık, İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

SNRTech tıbbi görüntüleme sistemleri, bilgi sistemleri ve yazılım teknolojileri alanlarında hizmet veren, Türkiye ve komşu ülkelerinde faaliyet gösteren yenilikçi bir tıp bilişimi şirketidir.

SNRTech, zamanında teslimat ve müşteri beklentilerini karşılayan veya aşan hizmetler ve ürünler konusunda kararlıdır. Biz kaliteye doğru proaktif bir yaklaşım alarak sürekli ürünlerimizde ve hizmetlerimizde iyileştirme ve ilerleme kat etme konusunda kararlıyız.

Avrupa Tıbbi Cihaz Direktifi şartlarının yanı sıra ilgili mevzuata uyumlu bir kalite sistemi korumaya kararlıyız. Biz hastaneler, görüntüleme merkezleri, eğitim kurumları ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm alanlarda referans sağlamaktan çok mutluyuz.

Şirketimizin gücü sadece vaat ettiklerinden değil, gerçekleştirdiği çalışmalardan gelir. Güveni merkezine alan politikasıyla SNRTech müşterilerini, çalışanlarını ve içinde bulunduğu toplumu düşünerek, onların faydasını gözeterek faaliyetlerini sürdürür.

Kalıcı başarı; müşterilerimizin, ekibimizin ve ortaklarımız için yarattığımız katma değerlerin optimumda bütünleşmesi sonucu elde edilir.

İlişkilerimizin, uzun vadeli bakış açısına; karşılıklı güvene; şeffaflığa ve dayanışmamıza bağlı olması en sağlam temellerimizdir. Kendi çıkarlarını müşterilerimizin ve takımımızın önünde gözeten kişilere yerimiz yoktur.

Dürüstlük ve yüksek etik standardı bizim işimizin kalbidir. Bütün arkadaşlarımızdan işinde olduğu gibi, özel hayatlarında da bu değerleri korumasını bekleriz.

Her konuda eğitim, kendimize yaptığımız en önemli yatırımdır. Başarı hepimizindir, objektif bir şekilde başarıyı paylaşırız. Müşterilerimizin menfaatleri her zaman ön plandadır. Başarı, onlara verdiğimiz iyi hizmet sonucunda gelir.

Amacımız müşterilerimize her zaman beklentilerinin üzerinde servis sunabilmektir. İş yoğunluğumuzun servis standardımızı düşürmesine izin veremeyiz. Bizim için müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler önemlidir. Yeni müşteri kazanmaktansa, müşterilerimizi tutabilmek ön plandadır.

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.

SNRTech sürekli kendini geliştirerek ve güçlenerek yoluna devam edecektir.

İletişime Geç

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda aşağıdaki formu kullanarak bizlerle kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
WordPress Theme built by Shufflehound. SNRTech Tıbbi Bilgi Sistemleri | Yazılım Danışmanlık İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. - OsiriX Turkiye